Ses Ve Görüntü Sistemleri

Optimus Doruk, yüksek kaliteli hoparlörleri ve ses dağıtım ürünleriyle netliği ayarlanabilen ses ve görüntü çözümleri sunuyor.

Ses sistemi, birden fazla ses vericisinin (hoparlör) aynı anda ya da istenilen zamanlarda aynı seviyede ya da farklı seviyelerde çalışabilmesi için hazırlanmış düzeneğe verilen isimdir.

Bu düzenekler kendi içinde ayrışmaya başladığında kullanıcı için iş biraz daha karmaşık ve kablo kalabalığı haline gelmektedir. Bu noktada gerekli olan profesyonel dokunuşu Optimus Doruk sağlamaktadır.

Kişisel high end müzik sistemlerinden çoklu oda müzik sistemlerine, merkezi görüntü dağıtımından profesyonel toplantı/board room odalarına kadar proje tiplerinde, kontrol sistemleri, müzik dağıtım ve iletişim ekipmanlarının da olduğu profesyonel çözümler Optimus Doruk tarafından sunulmaktadır.

Bu kapsamda sunulan sistemler; konferans sistemleri, yat ses ve görüntü sistemleri, restoran, kafe ses ve görüntü sistemleri, toplantı odaları, çoklu oda müzik sistemleri, ev sinema sistemleridir.

 

Yüksek kaliteli hoparlörleri ve ses dağıtım ürünleriyle netliği ayarlanabilen ses ve görüntü çözümleri, kullanıcıları sürekli değişen toplantı odası, kafe vb. mekanlarda dahi gerek kumanda ve PC gerekse tablet veya akıllı telefon ile tek bir dokunuşla kullanıma hazır hale getirilmektedir.

360º Hizmet

Optimus Doruk, sizlere projelendirmeden uygulamaya, ürün tedariğinden servis ve bakıma 360º hizmet sunuyor.

İletişim

Projeye Özel Çözümler

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin bir şekilde, projeye özel çözümler sunuyoruz.

İletişim

Sorunsuz Sistemler

Optimus Doruk olarak, anonsu anlaşılır ve süreklili kılan sorunsuz sistemler sunuyoruz.

İletişim