Kartlı Geçiş Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinin, bina yönetim sistemleri altında özellikle yangın algılama ve ihbar sistemleri ve CCTV sistemleriyle önemli entegrasyonları mevcut.

Optimus Doruk, geçiş kontrol sistemlerinde sahip olduğu geniş ürün ağıyla projenin A’dan Z’ye tüm noktalarını giriş güvenliği ile koruma altına alabilmektedir.

Geçiş kontrol sistemlerine günümüzde tüm bina, tesis ve işletmelerde insanların giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler, işletmelerde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verilen özel ya da görevli kişiler dışında diğer tüm kişilerin geçiş yapmasını engeller.

Geçiş kontrol sistemlerinin ayrıca bina yönetim sistemleri altında özellikle yangın algılama ve ihbar sistemleri ve CCTV sistemleriyle önemli entegrasyonları mevcuttur. Yangın anında kaçış noktalarına ait kontrollerin yapılması, yetkilendirilmiş bir noktaya ihlal yapılarak giriş yapılması durumunda lokasyondaki kameranın görüntüsünün güvenlik merkezine gönderilmesi, yangın anında bölgedeki kameraların güvenlik merkezine görüntü alarak bilgi vermesi gibi entegrasyonlar sıralanabilmektedir.

 

Tüm giriş-çıkış hareketleri bilgisayar ortamında kaydedilir ve detaylı raporlama sağlanır. İstenildiği anda kimlerin ne zaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığı rapor halinde verilebilir.

Güçlü Referanslar

Cengiz Holding Yönetim Binası, Kocaeli Stadyumu, Sultanbeyli Devlet Hastanesi gibi büyük ve seçkin projelerin tercihi.

İletişim

Projeye Özel Çözümler

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin bir şekilde, projeye özel çözümler sunuyoruz.

İletişim

A’dan Z’ye Giriş Güvenliği

Geçiş kontrol sistemleriyle projenin A’dan Z’ye tüm noktalarını giriş güvenliği ile koruma altına alabiliyoruz.

İletişim