Acil Anons Sistemleri

Anonsu anlaşılır ve süreklili kılan sorunsuz sistemler sunuyoruz.

Optimus Doruk, acil anons ve seslendirme sistemlerinde doğru projelendirme ve ürün seçimi konusunda titizlikle çalışmaktadır.

Acil anons ve seslendirme sistemleri, tesis ve işletmelerde müzik yayını, bilgilendirme ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılmaktadır. Bu sistemlerin özellikle yangın ve deprem anında ilgili sistemlerle entegrasyonu sağlanmaktadır.

Normal zamanda müzik yayını yapılan bir işletmede acil bir durum oluşmasıyla sistem otomatik olarak müzik yayını keser ve işletmeye gerekli bilgilendirme ve uyarı anonsu geçilir.

Sistemlerin periyodik olarak kontrollerinin sağlanması ve tatbikatların yapılması bu tür olumsuz durumların önüne geçilmesi için büyük önem taşımaktadır.

 

İşletmelerin bu sistemleri kullanmasının asıl amacı anonsun anlaşılır ve sürekliliğinin olmasıdır. Acil bir durumda anonsun anlaşılır olmaması, sistemin tamamına anlık da olsa hizmet verememesi gibi durumlar hem işletmede hedeflenen tahliyenin sağlanamamasına hem de istenmeyen paniğe yol açabilir.

Güçlü Referanslar

Mall of İstanbul, The Marmara Taksim, Türk Telekom Stadyumu, Selenium Twins, gibi büyük ve seçkin projelerin tercihi.

İletişim

Projeye Özel Çözümler

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin bir şekilde, projeye özel çözümler sunuyoruz.

İletişim

Sorunsuz Sistemler

Optimus Doruk, anonsu anlaşılır ve süreklili kılan sorunsuz sistemler sunuyor.

İletişim