Aydınlatma Otomasyonu

KNX sistemlerini, ihtiyaç duyulan diğer tüm sistemlerle entegre ederek maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Optimus Doruk, uzman mühendis kadrosu ile aydınlatma otomasyonu sistemleri alanında projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir

1+0 daireden, hava limanlarına kadar geniş proje çeşitliliğinde hizmet verebilmektedir. KNX’in marka bağımsız bir sistem olmasının sağlayacağı avantaj sayesinde her projenin kendi ihtiyacına yönelik özel çözümler sunabilmektedir.

Optimus Doruk biriktirdiği tüm tecrübeyi müşteri beklentileri ile birleştirerek tüm KNX sistemlerini ihtiyaç duyulan diğer tüm sistemlerle entegrasyonu sağlayarak maksimum verimlilik gerçekleştirmektedir.

Dali balastların kontrolü ile lamba arızası, elektriksel hat arızası, lamba ömrü ve acil kitli armatürlerin batarya doluluk oranı, süre, fonksiyon testleri yapılarak detaylı raporlamaları ile tesisin sürdürülebilirliğini sağlayacak birçok avantaj sağlamaktadır.

 

Aydınlatma otomasyonunda konvansiyonel balastların hat bazlı kontrollerinin yanı sıra endüstriyel tesisten otellere kadar bir çok alanda kullanılan dali balastların, dali getway’ler ile programlanması sayesinde, armatür ve grup bazlı kontroller, sensörler yardımıyla sabit ışık seviyesinin kontrolü ile enerji verimliliği sağlanmaktadır.

Güçlü Referanslar

Aşkabat Uluslararası Havalimanı, Danıştay Başkanlığı, Çırağan Palace Kempinski gibi büyük ve seçkin projelerin tercihiyiz.

İletişim

Projeye Özel Çözümler

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin bir şekilde, projeye özel çözümler sunuyoruz.

İletişim

Tam Entegrasyon

KNX sistemlerini, ihtiyaç duyulan diğer tüm sistemlerle entegre ederek maksimum verimlilik sağlıyoruz.

İletişim