Acil Anons Sistemleri

Optimus Doruk, anonsu anlaşılır ve süreklili kılan sorunsuz sistemler sunuyor.

Sorunsuz Çalışan Sistemler​

Optimus Doruk, acil anons ve seslendirme sistemlerinde doğru projelendirme ve ürün seçimi konusunda titizlikle çalışmaktadır.

Acil anons ve seslendirme sistemleri, tesis ve işletmelerde müzik yayını, bilgilendirme ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılmaktadır. Bu sistemlerin özellikle yangın ve deprem anında ilgili sistemlerle entegrasyonu sağlanmaktadır. Normal zamanda müzik yayını yapılan bir işletmede acil bir durum oluşmasıyla sistem otomatik olarak müzik yayını keser ve işletmeye gerekli bilgilendirme ve uyarı anonsu geçilir.

İşletmelerin bu sistemleri kullanmasının asıl amacı anonsun anlaşılır ve sürekliliğinin olmasıdır. Acil bir durumda anonsun anlaşılır olmaması, sistemin tamamına anlık da olsa hizmet verememesi gibi durumlar hem işletmede hedeflenen tahliyenin sağlanamamasına hem de istenmeyen paniğe yol açabilir. Sistemlerin periyodik olarak kontrollerinin sağlanması ve tatbikatların yapılması bu tür olumsuz durumların önüne geçilmesi için büyük önem taşımaktadır.

GÜÇLÜ REFERANSLAR

Mall of İstanbul, The Marmara Taksim, Türk Telekom Stadyumu, Selenium Twins, Panorama ve City gibi büyük ve seçkin projelerin tercihi.

PROJEYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor, projeye özel çözümler sunuyoruz.

  • 444 11 05
  • info@optimusdoruk.com
  • Emek Mh. Ordu Cd. No: 4 / Sancaktepe