Kartlı Geçiş Sistemleri

Geçiş kontrol sistemlerinin, bina yönetim sistemleri altında özellikle yangın algılama ve ihbar sistemleri ve CCTV sistemleriyle önemli entegrasyonları mevcut.

Entegre Çalışabilen Sistemler

Optimus Doruk, geçiş kontrol sistemlerinde sahip olduğu geniş ürün ağıyla projenin A’dan Z’ye tüm noktalarını giriş güvenliği ile koruma altına alabilmektedir.

Geçiş kontrol sistemlerine günümüzde tüm bina, tesis ve işletmelerde insanların giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınması için ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler, işletmelerde kontrol edilmesi ve yetkilendirilmesi istenen bir bölümden geçmesine izin verilen özel ya da görevli kişiler dışında diğer tüm kişilerin geçiş yapmasını engeller. Tüm giriş-çıkış hareketleri bilgisayar ortamında kaydedilir ve detaylı raporlama sağlanır. İstenildiği anda kimlerin ne zaman hangi kapıdan giriş-çıkış yaptığı rapor halinde verilebilir.

Geçiş kontrol sistemlerinin ayrıca bina yönetim sistemleri altında özellikle yangın algılama ve ihbar sistemleri ve CCTV sistemleriyle önemli entegrasyonları mevcuttur. Yangın anında kaçış noktalarına ait kontrollerin yapılması, yetkilendirilmiş bir noktaya ihlal yapılarak giriş yapılması durumunda lokasyondaki kameranın görüntüsünün güvenlik merkezine gönderilmesi, yangın anında bölgedeki kameraların güvenlik merkezine görüntü alarak bilgi vermesi gibi entegrasyonlar sıralanabilmektedir.

Güçlü Referanslar

Cengiz Holding Yönetim Binası, Kocaeli Stadyumu, Sultanbeyli Devlet Hastanesi, Piri Reis Üniversitesi gibi büyük ve seçkin projelerin tercihi.

A’dan Z’ye Tüm Noktalarda Giriş Güvenliği

Optimus Doruk, geçiş kontrol sistemlerinde sahip olduğu geniş ürün ağıyla projenin A’dan Z’ye tüm noktalarını giriş güvenliği ile koruma altına alabiliyor.

  • 444 11 05
  • info@optimusdoruk.com
  • Emek Mh. Ordu Cd. No: 4 / Sancaktepe