Ses ve Görüntü Sistemleri

Optimus Doruk, yüksek kaliteli hoparlörleri ve ses dağıtım ürünleriyle netliği ayarlanabilen ses ve görüntü çözümleri sunuyor.

Profesyonel Dokunuş

Ses sistemi, birden fazla ses vericisinin (hoparlör) aynı anda ya da istenilen zamanlarda aynı seviyede ya da farklı seviyelerde çalışabilmesi için hazırlanmış düzeneğe verilen isimdir. Bu düzenekler kendi içinde ayrışmaya başladığında kullanıcı için iş biraz daha karmaşık ve kablo kalabalığı haline gelmektedir. Bu noktada gerekli olan profesyonel dokunuşu Optimus Doruk sağlamaktadır. Kişisel high end müzik sistemlerinden çoklu oda müzik sistemlerine, merkezi görüntü dağıtımından profesyonel toplantı/board room odalarına kadar proje tiplerinde, kontrol sistemleri, müzik dağıtım ve iletişim ekipmanlarının da olduğu profesyonel çözümler Optimus Doruk tarafından sunulmaktadır.

Yüksek kaliteli hoparlörleri ve ses dağıtım ürünleriyle netliği ayarlanabilen ses ve görüntü çözümleri, kullanıcıları sürekli değişen toplantı odası, kafe vb. mekanlarda dahi gerek kumanda ve PC gerekse tablet veya akıllı telefon ile tek bir dokunuşla kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Bu kapsamda sunulan sistemler; konferans sistemleri, yat ses ve görüntü sistemleri, restoran, kafe ses ve görüntü sistemleri, toplantı odaları, çoklu oda müzik sistemleri,
ev sinema sistemleridir.

360º Hizmet

Optimus Doruk, sizlere projelendirmeden uygulamaya, ürün tedariğinden servis ve bakıma 360º hizmet sunuyor.

Projeye Özel Çözümler

Projelendirme, devreye alma süreçlerini etkin ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor, projeye özel çözümler sunuyoruz.

  • 444 11 05
  • info@optimusdoruk.com
  • Emek Mh. Ordu Cd. No: 4 / Sancaktepe